Hrajte tenis, neuděláte chybu

1 týdnem ago Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hrajte tenis, neuděláte chybu

Stále více lidí totiž propadá kouzlu tenisu. Tento sport se dá provozovat za jakéhokoliv počasí, což ocení každý sportovec. Když je ošklivo, tenis se hraje v krytých halách, tím pádem pro ty, kdo tento sport nadevše milují je to dokonalé. Jaro je však skvělé i díky tomu, že se otevírají venkovní kurty a člověk tak může hrát venku na čerstvém vzduchu. Tenis patří mezi ty dokonalé sporty, které podporují hubnutí.
tenisové kurty
Efektivně a rychle se díky němu zpevní břicho, což je vidět u profesionálních tenistů, ale také i nohy a dokonce zadek, což se zcela jistě hodí vždycky. Dokonce je prokázané, že tenisté z hlediska sportovců mají nejlépe vytvarovaná pozadí, a to jak u mužů, tak i u žen. Tenisté, tedy ti profesionální se také pyšní extrémně svalnatými těly, které však vycházejí z velké dřiny v posilovně a z tréninku všeobecně. Stačí se podívat na Alexandera Zvereva.
Ten před pár měsíci zveřejnil fotku, kde je vidět do půl těla nahý. A když se na něj lidé podívali, napadlo je jediné slovo, a to stroj. Přitom v devatenácti to byl ještě docela střízlík. Stačily tři roky a opravdu zmužněl. V tomhle může tenis opravdu pomoci. Ovšem pozor. Podle české jedničky Tomáše Berdycha je tenis vůbec nenáročnějším sportem na světě z hlediska tréninku. Někdo na to může mít jiný názor, ale stačí se na internetu podívat na videa tréninků vrcholových tenistů a jistě dá Tomáši Berdychovi za pravdu.
tenisový míček psa
Jedná se opravdu o nesmírnou dřinu, která hraničí mnohokrát s úmorností. V uvozovkách normální člověk nemůže dosáhnout výkonnosti profesionálů, ale to ani není potřeba. Stačí hrát tenis jen tak pro zábavu, tedy když člověk nechce jezdit po profi turnajích. V tom případě by musel takový jedinec zabrat v posilovně i na kurtu. Bez těchto faktorů se to neobejde. Normálně se však tenis dá hrát, kdy si člověk zamane, protože jako amatéra ho nikdo netlačí nikam vpřed.